0

SRBIJA DOBILA RIVALA: Evo ko dolazi u Beograd na megdan ‘Orlovima’!

Objavljeno: 08.10.20 u 23:45

Reprezentacija Srbije će za plasman na Evropsko prvenstvo igrati protiv Škotske!

Škotska i Izrael odigrali su meč bez golova, mreže se nisu tresle ni u produžecima, pa je pobednik odlučen posle penala.

Slavila je Škotska rezultatom 5:3.

Škotska i Izrael su u Glazgovu odigrali veoma tvrd meč. Igrali su Škoti u svom stilu, nešto povučenije, čekali su kontre i videli smo veliki broj dugih lopti.

Izrael je bio bezidejan i nije stvorio nijednu priliku, niti imao šut u okvir gola. Robertson je u 12. minutu solidno pokušao iz slobodnog udarca, opasan udarac imao je i Skot Mektominej u 40. minutu i to je bilo to u prvom delu igre.

Golasa je imao najbolju šansu za Izrael u 54. minutu, kada je bio neprecizan iz izgledne pozicije.

Fudbaler Partizana Bibras Natho igrao je do 69. minuta.

Uzbuđenja nije bilo ni u produžecima, pa su penali odlučili pobednika.

Najbolji strelac reprezentacije Eran Zahavi promašio je prvi penal za Izrael i Škotska je lako došla do 2:0 u penal seriji golovima Mekgina i Mekgregora.

Do kraja su svi izvođači Škotske bili sigurni.

Srbija i Škotska igraju u Beogradu 12. novembra za plasman na Evropsko prvenstvo.