0

PROMENIO JE KLUB, I ODMAH PRORADIO: Bivši napadač Zvezde je dvostruki strelac u porazu svog tima!

Objavljeno: 04.10.20 u 12:17

Konačno je proradio.

Volfberg je sinoć na svom terenu izgubio od Senkt Poltena rezulatom 2:4, a u sastavu domaćih posebno se istakao bivši napadadač Crvene zvezde Dejan Joveljić, koji je postigao oba pogotka za svoju ekipu.

Prvi gol je postigao u 15. minutu, da bi drugi put zatresao mrežu u 48. minutu utakmice.

Joveljić je u ovom prelaznom roku stigao u Volfsberg kao pozajmljen igrač, i sigurno će mu značiti u nastavku prvenstva što se već upisao u strelce.

Golove za Senkt Polten postigli su Hugi u 11. iz penala i 22. minutu, Grozurej u 37. i Halper u nadoknadi drugog poluvremena.