0

ASTON VILA ‘RAZBILA’ LIVERPUL: Aktuelni šampion sedam puta vadio loptu iz mreže

Objavljeno: 04.10.20 u 22:16

Pravi debakl šampiona!

U okviru 4. kola Premijer lige Engleske, Aston Vila je dočekala Liverpul. Niko se nije nadao da će domaći ostvariti ovako ubedljivu pobedu.

Konačan rezultat utakmice bio je  7:2  . Oli Votkins je postigao tri gola. Bio je precizan već u 4. a zatim i u 22. minutu utakmice. Salah je u 33. minutu smanjio na 2:1. Samo dva minuta kasnije Džon Mekgin. Napadač se i treći put upisao u strelce već u 39. minutu igre.

Liverpul je potpuno nokautiran u 55. minuta kada je Barkli bio precizan. Ponovo je ‘Mo’ Salah postigao gol i smanjio na tada 5:2 za domaće.

Griliš je sa dva gola ‘dotukao’ aktuelnog šampiona Engleske. Bio je precizan u 66. pa zatim u 75. minutu utakmice.

Do kraja utakmice rezultat se nije menjao. Ovo je treća pobeda za Aston Vilu u isto toliko odigranih mečeva. Zauzimaju 2. mesto na tabeli i imaju utakmicu manje u odnosu na prvoplasirani Everton.