0

EIBAR SLAVI DMITROVIĆA: Golman reprezentacije Srbije odbranio penal i doprineo velikoj pobedi! (VIDEO)

Objavljeno: 03.10.20 u 15:20

Fudbaleri Eibara ostvarili su prvu pobedu ove sezone, a tome je značajno doprineo Marko Dmitrović.

Eibar je na gostovanju savladao Valjadolid rezultatom 2:1 u petom kolu španske LaLige, golman reprezentacije Srbije je bio jedan od heroja pošto je u 48. minutu odbranio penal.

Utakmica je takođe počela penalom, ali za goste, koji je realizovao Burgos u 29. minutu.

Izjednačenje je stiglo u 37. minutu kada Dmitrović nije mogao da zaustavi Tonijev udarac sa desetak metara, ali se zato sjajno bacio kod penala u 48. i odbranio udarac Gvardiole.

Eibar se našao u velikom problemu u 73. minutu kada je Diop dobio direktan crveni karton.

Valjadolid je sve karte bacio na napad u želji da dođe do pobede sa igračem više, ali to im se obilo o glavu pošto je Rodrigez u 90. minutu doneo pobedu Eibaru.