0

PSŽ UBEDLJIVO DO ČETVRTE POBEDE U NIZU: Nejmar briljirao, Parižani ‘spakovali’ šest golova Anžeu (VIDEO)

Objavljeno: 02.10.20 u 23:55

Fudbaleri Pari Sen Žermena ostvarili su ubedljivu pobedu na startu šestog kola francuske Lige 1 protiv Anžea rezultatom 6:1 (2:0).

Nejmar je bio dvostruki strelac i asistent, pa mu je pripala nagrada za igrača utakmice.

Domaćin je poveo u 7. minutu. Fantastičan pogodak postigao je desni bek Alesandro Florenci.

Prednost je u 37. minutu duplirao Nejmar, nakon asistencije Mbapea, posle sjajnog solo prodora reprezentativca Francuske.

Nejmar je drugi gol na utakmici postigao u 47. minutu. Natrčao je na odbitak i smestio loptu u mrežu.

Prednost je pet minuta kasnije smanjio Traore.

Goleadu je u 57. minutu nastavio Julijan Draksler, a do kraja meča u strelce su se upisali i Idrisa Gej u 71. i Kilijan Mbape u 84. minutu.

Ovim trijumfom, četvrtim u nizu, Parižani su se popeli na drugo mesto na tabeli,

Sve golove sa ovog duela možete pogledati ovde.