0

RONALDO PONOVO JUNAK: Sa dva gola spasio ‘Staru damu’ (VIDEO)

Objavljeno: 27.09.20 u 23:55

Juventus nije poražen uprkos igraču manje.

Remi između dva velika rivala večeras je odigran u glavom gradu Italije. Roma je bila domaćin utakmice protiv prošlogodišnjeg šampiona.

Usled akcije Rome u 30. minutu, Rabio je odigrao rukom, te je dosuđen jedanaesterac za ekipu iz Rima. Pogodak sa bele tačke postigao je Veretu.

U 43. minutu je i Kristijano Ronaldo bio uspešan prilikom izvođenja penala i upisao se u listu strelaca.

Nedugo zatim, neumoljivi Veretu je ponovo doveo svoj tim u vođstvo posle asistencije Mihtarijana u 45. minutu.

Početkom drugog poluvremena Džeko je pogodio stativu iz peterca, međutim već u 62. minutu činilo se da nema nade za preokret Juventusa jer je Rabio zaradio crveni karton.

Deset igrača na strani ‘bjankonera’ ipak nije značio poraz jer je maestralni Ronaldo opet pokazao zašto je jedan od najboljih u istoriji . U 69. minutu je nadmudrio Mirantea i postigao gol za konačnih 2:2.

Posle ovog meča, Juventus se nalazi na 4, a Roma na 13. mestu na tabeli Serije A.