0

MAGIJA SRPSKOG FUDBALERA: Fenomenalan pogodak i ubedljiva pobeda u prventsvu Italije (VIDEO)

Objavljeno: 27.09.20 u 16:48

Majstorija veziste i ubedljiva pobeda Sasuola!

U okviru drugog kola Serije A, sastali su se domaća Specija i Sasuolo. Gosti su prikazali odličnu igru i ostvrili ubedljivu pobedu. Konačan rezultat je bio 1:4.

Filip Đuričić je u 12. minutu doneo prednost svojoj ekipi. Prava majstorija viđena je na terenu u Italiji.

Domaćin je uspeo da izjednači već u 30. minutu preko Galabinova. Rezultat se nije menjao do kraja prvog dela igre.

Ipak gosti su pokazali kvalitet i postigli još tri gola. U 64. minutu sa bele tačke je bio precizan Berardi. Samo dva minuta kasnije prednost je povećao Defrel, a u 76. minutu igre konačan rezultat postavio je Kaputo.

Zanimljiv podatak jeste to da je Kaputo zatresao mrežu još tri puta, ali svi golovi su poništeni nakon gledanja VAR tehnologije.