0

BIVŠI FUDBALER CRVENE ZVEZDE ZATRESAO MREŽU : Ubedljiva pobeda ekipe iz glavnog grada Grčke (VIDEO)

Objavljeno: 27.09.20 u 23:01

Vezista odigrao odličnu partiju.

U trećem kolu grčke lige AEK je odneo pobedu nad Lamijom rezultatom 3:0. Nenad Krstičić,  srpski igrač sredine terena, postigao je svoj prvi pogodak u ovoj sezoni za Atinjane.

U 65. minutu je matirao golmana Lamije i bio strelac drugog pogotka. Početnu prednost AEK-u je doneo Garsija u 14. minutu, dok je poslednji gol na meču dao Enobahare u 85.

Sa ovom pobedom klub iz Atine je sada drugi na tabeli, dok je Lamija poslednja posle trećeg poraza u     nizu. Trenutni lider grčke lige je Aris sa osvojenih 7 poena, posle današnjeg remija (2:2) sa Janjinom.

Strelci za Aris su bili Fetfatzidis i Matilje u 48. i 67. minutu, dok su gostima Naumets i Pantelakis pogotcima u 15. i 22. minutu doneli bod.

Danas je odigran i meč između OFI i Atromitosa koji je takođe završen rezultatom 2:2.