0

ATLETIKO BROJAO DO ŠEST: Fenomenalan debi Luisa Suareza (VIDEO)

Objavljeno: 27.09.20 u 23:24

Ekipa iz Madrida ‘razbila’ Granadu!

Simeone i njegovi izabranici pokazali da su konkurentni u borbi za titulu. U utakmici trećeg kola domaćeg prventsva Španije, dočekali su ekipu Granade i slavili rezultatom 6:1.

Dijego Kosta je postigao pogodak već u 9. minutu utakmice. U 16. minutu Saul je promašio jedanaesterac i propustio priliku da poveća prednost. Do kraja prvog poluvremena rezultat se nije menjao.

U 47. minutu Korea je duplirao prednost domaćih.  Krenula je prava goleada. U strelce su se upisali Feliks u 65.  a potom i Ljorente u 72.

Debi iz snova zabeležio je legendarni Luis Suarez. Na terenu je proveo 23. minuta i upisao dva gola i asistenciju.

Bio je precizan u 85. i 93. minutu.

Jedini gol za goste postigao je Molina u 87. minutu meča i tako barem malo ublažio ovaj ubedljivi poraz njegove ekipe.