0

BITNA POBEDA ZA PROLETER: Domaći slavili na Banjici i u Pazaru

Objavljeno: 20.09.20 u 19:15

Tri utakmice Superlige Srbije odigrane su danas, jedna je u toku, a jedna počinje u 21:00h.

Veliku pobedu na gostovanju u Subotici ostvarila je ekipa Proletera. 1:2 bilo je za Proleter protiv Spartaka. Babić je goste doveo u prednost već u 19.minutu, a domaći su preko Nikolića izjednačili samo tri minuta kasnije.

Konačan rezultat postavio je Mitrović, kada je u 72. minutu savladao protivničkog golmana i doneo važna tri pobeda svojoj ekipi.

U ostalim odigranim mečevima sastali su se Novi Pazar – Inđija i Rad – Javor. Na oba meča domaće ekipe su ostvarile pobede minimalnim rezultatom. U Pazaru je Tomić u 7. minutu bio precizan, a na Banjici je u 74. minutu Lazarević postavio konačan rezultat.