Auto Moto F1 The Best Of
13:50 19.09.2020.

DOKTOR OTKRIO PRAVU ISTINU O ŠUMAHERU: Evo šta je poznati neurolog rekao o stanju legendarnog Nemca!

FOTO: Youtube/screenshot

Nemački neurolog Erih Riderer izneo je detalje o zdravstvenom stanju Mihaela Šumahera, legendarnog vozača Formule 1 koji je nastradao 2013. godine.

Šumaher je tada doživeo nesreću na skijanju u Alpima i u poslednjih sedam godina svet nije dobijao precizne informacije o stanju čuvenog Nemca.

Sada ih je po prvi put izneo Riderer u izjavi za italijanski ‘Korijere delo Sport’ koji je opisao stanje sedmostrukog šampiona sveta.

Mihael Šumaher je budan, diše, srce mu ima lep ritam. Verovatno može i da sedne, čak možda i da napravi neki korak uz pomoć drugih, ali ne više od toga. Mislim da je ovo najviše što će on moći – izjavio je Riderer.

On je ocenio da je Šumaherovo stanje vegetativno i da se neće mnogo poboljšavati.

– Povrede koje je zadobio su trajne prirode i ne postoji reverzibilan proces koji bi ga doveo u pređašnje stanje. On je u svojevrsnom vegetativnom stanju, što znači da jeste budan, ali ne odgovara – opisao je nemački doktor.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...