0

AKO TSC POBEDI VEČERAS, ČEKA IH LIBEREC: Početak utakmice u Bačkoj Topoli

Objavljeno: 17.09.20 u 21:15

U toku je utakmica na severu Srbije.

Ekipa iz Bačke Topole na svom stadionu trenutno igra meč u okviru drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope. Protivnik je ekipa FCSB-a iz Rumunije.

U toku je 16.minut, a domaćin vodi 2:0 Poveli su u 11. minutu  kada je Milićević bio precizan nakon asistencije Zeca. Nakon asistencije Lukića, Duronjić je pogodio za 2:0.

Fudbaleri Libereca pobedili su Riteriaji rezultatom 5:1. Ubedljiva pobeda za ekipu Libereca koja čeka pobednika utakmice TSC-a i FCSB-a.