0

NEREŠENO NA POLUVREMENU: Kiks Borjana, Ivanić za izjednačenje – nezadovoljne Delije ‘grme’ na Tviteru! (TVITOVI)

Objavljeno: 16.09.20 u 17:56

U toku je utakmica trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona između Crvene zvezde i Omonije.

Trenutni rezulat je 1:1. Domaća ekipa je povela nakon kiksa golmana Milana Borjana. Posle jednog kornera, golman crveno-belih je loše odreagovao, lopta se od stative odbila do Luftnera, koji nije imao problema da postigne pogodak.

Crveno-beli su izjednačili pred sam kraj prvog poluvremena, pogotkom Mirka Ivanića nakon sjajnog centaršuta El Fardu Bena. Bez obzira na rezultat ne toliko lepa igra srpskog šampiona izazvala je veliko nezadovoljstvo kod navijača Zvezde, koji su ‘preplavili’ Tviter raznim komentarima.