0

BOLJI DEBI NIJE MOGAO NI DA ZAMISLI: O ovom pogotku priča cela Evropa – pogledajte evrogol sa skoro 60 metara! (VIDEO)

Objavljeno: 12.09.20 u 17:47

Fantastičan pogodak viđen je na rumunskim terenima.

U okviru trećeg kola rumunskog prvenstva, fudbaleri Dinama iz Bukurešta i Botošanije podelili su bodove. Rezultat je bio 1:1, ali meč je sigurno obeležio fantastični pogodak Borha Valje.

Naime, u 71. minutu utakmice španski fudbaler koji je na poluvremenu ušao u igru, postigao je pogodak čak sa svoje polovine. Kada je primetio da se golman Eduardo Papa udaljio sa svog gola, nekadašnji fudbaler Deportiva iz La Korunje pokušao je da ga iznenadi udarcem sa skoro oko 60 metara, u čemu je i uspeo.

Zanimljivo je da je ovo Borhin debi u dresu Dinama, pošto je 7. septembra potpisao ugovor sa klubom iz rumunske prestonice.