0

ODLIČAN START IVIĆA: Votford pobedom započeo sezonu u Čempionšipu!

Objavljeno: 11.09.20 u 23:20

Fudbaleri Votforda koje sa klupe predvodi naš Vladimir Ivić, pobedili su Midlzbro 1:0 na startu nove sezone Čempionšipa.

Votford, koji je prethodnih pet godina igrao u Premijer ligi, do pobede je došao zahvaljujući golu Krejga Katkarta u 11. minutu.

Visoki štoper odlično se postavio i glavom savladao Markusa Betinelija.

Midlzbro je do poluvremena imao veliku šansu preko Brita Asombalonga koji je nanizao nekoliko fudbalera, potom šutirao u donji levi ugao, ali je Foster odličnom intervencijom sprečio izjednačenje.

U drugom poluvremenu nismo videli mnogo od fudbala. Gosti su očekivano bili aktivniji, napadali su i imali više šuteva u gol, međutim mreža ekipe srpskog trenera je mirovala.

U narednom kolu Votford gostuje Šefild Venzdeju, dok Midlzbro čeka Bornmut.