0

Superliga Srbije

SUPERLIGA SRBIJE: Inđija prekinula pobedničku seriju Javora i u goleadi savladala ekipu iz Ivanjice!

Objavljeno: 28.08.20 u 19:35

Fudbaleri Inđije savladali su Javor u prvom meču 6. kola Superlige Srbije – 3:2 (1:0).

Utakmica je obilovala golovima, a bilo ih je čak pet. Inđija, koja je u prethodnom kolu ubeljivo poražena od Partizana (5:0) prekinula je niz Javora od dve uzastopne pobede.

Inđija je već u 8. minutu povela golom Aleksića i na poluvreme su otišli sa minimalnom prednošću.

Prednost je duplirao Dimitrov sa penala u 56. minutu, a onda se Javor vratio u igru, golovima Lukovića u 67. i Jevtića u 75. minutu, ekipa iz Ivanjice je došla do izjednačenja, međutim ne i do bodova.

Bastajić u 82. minutu postiže pobedonosni gol i tako Inđiji donosi vredne bodove. U nadoknadi vremena igrač gostiju, Sević dobio je crveni karton, i nekoliko sekundi pre svojih saigrača morao je da napusti teren.