0

SRBIN NASTAVLJA DA TRESE MREŽE U HRVATSKOJ: Mudrinski ponovo strelac u pobedi Gorice!

Objavljeno: 28.08.20 u 22:45

Ognjen Mudrinski nastavlja da dominira u hrvatskom šampionatu.

Novo kolo i novi pogodak nekadašnjeg napadača Vojvodine i Crvene zvezde u dresu Gorice.

Njegov klub savladao je Šibenik sa 3:2 na otvaranju 3. kola HNL-a, a srpski napadač je za razliku od prethodnih mečeva kada je ulazio s klupe, ovog petka bio starter od prvog minuta.

I samo tri minuta bila su mu dovoljna da postigne novi pogodak, peti u sezoni i uveća prednost na listi strelaca u odnosu na konkurente koji imaju po dva.

Mudrinski je zamenjen na poluvremenu, ne zna se da li zbog povrede ili iz taktičkih razloga, ali je njegov tim rutinski priveo meč kraju i upisao treću pobedu kojom je zadržao lidersku poziciju.

Srpski napadač trenutno ima sjajan učinak, dao je 5 golova za svega 94 minuta koje je proveo u igri, što znači da u proseku pogađa mrežu rivala na svakih 19 minuta.

U prvom kolu ušao je u igru u 73. minutu i postigao dva gola, a u drugoj utakmici je ušao u 58. i opet pogodio dva puta.