0

CRNO-BELI UBEDLJIVI: Partizan deklasirao Inđiju (VIDEO)

Objavljeno: 22.08.20 u 21:56

Utakmica je krenula 11 minuta kasnije od planiranog, ali to nije smetalo domaćim igračima da postignu čak 5 pogodaka.

Od samog starta Partizan je krenuo sa ofanzivom i pritiskom na protivničku defenzivnu liniju.

U 19. minutu Asano je propustio priliku da dovede svoj tim u prednost, nakon kornera koji je izveo mladi Filip Stevanović.

21. minut, Veličković obara Stevanovića u kaznenom prostoru i sudija Anđelovski pokazuje na belu tačku.

Natho je bio preuzeo odgovornost i bio precizan sa bele tačke.

Partizan je nastavio u istom ritmu u narednim minutima, dok je posle 35 minuta došlo do pada ritma na obe strane. Na poluvreme se otišlo sa istim rezultatom.

Već u 48. minuta Asano trese mrežu golmana Inđije i duplira prenost za domaćina.

Ređale su se prilike do 61.minuta, a onda je Saša Zdjelar poslao projektil u mrežu gostiju i to je bilo već 3-0 za ekipu iz Humske.

Četiri minuta kasnije, nakon sjajne kombinacije sa Sadikom, Asano postiže drugi pogodak na meču.

Konačan rezultat postavio je Japanac kada je u 76.minutu na asistenciju Đorđa Ivanovića povećao rezultat na 5-0 i postigao svoj 3. pogodak na utakmici.

Partizan se sa nova 3 boda popeo na poziciju 3, dok Inđija zauzima 17. poziciju sa samo 3 osvojena boda.