0

SUPERLIGA SRBIJE: Metalac iznenadio TSC, Katanić het-trikom doneo veliki trijumf!

Objavljeno: 21.08.20 u 22:10

Fudbaleri Metalca pobedili su na gostovanju TSC 3:2 (1:0) u utakmici 5. kola Superlige Srbije.

Ekipa iz Gornjeg Milanovca priredili iznenađenje protiv učesnika kvalifikacija za Ligu Evrope i to na terenu TSC-a za drugi trijumf ove sezone.

Heroj utakmice i čovek odluke bio je napadač Metalca Aleksandar Katanić koji je zabeležio het-trik sa tri gola – u 15, 60. i 75. minutu.

Na drugoj strani u strelce su se upisali Saša Tomanović u 67. i Nenad Lukić u 70. minutu.

Ekipa iz Bačke Topole pretrpela je prvi poraz u sezoni.