0

SLIKA KOJA GOVORI VIŠE OD REČI: Detalj iz svlačionice Barselone obišao je čitav svet! (FOTO)

Objavljeno: 15.08.20 u 12:18

Fudbaleri Barselone pretrpeli su pravi potop u četvrtfinalu Lige šampiona protiv Bajerna.

Oni su već nakon tridesetak minuta gubili sa ogromnih 4:1 i sa tim rezultatom otišlo se na pauzu.

Iako je već svima bilo jasno da su Katalonci eliminisani, navijači ovog kluba očekivali su u drugom poluvremenu čudo i borbu do samog kraja.

Kada se pogleda fotografija iz svlačionice na pauzi pred drugo poluvreme, moglo bi se reći da su se ti simpatizeri uzalud nadali.

Kadar snimljen na poluvremenu utakmice govori više od reči. Vrata Barsine svlačionice ostala su otvorena dok je nemoćni golman Ter Štegen stajao naslonjen uz ivicu.

U pozadini se vidi očajni Lionel Mesi, čiji govor tela sve jasno govori. Argentinac je bio totalno utučen, kao da mu nije bilo jasno šta je snašlo njegov tim i da to nije kraj.

Do kraja susreta primili su još četiri, postigli jedan i na kraju ispali sa ukupnih i šokantnih 8:2.