1

SPORAN PENAL U NIŠU, ALI I PONIŠTEN GOL O KOME SE NE PRIČA: Pazarci ljuti nakon poraza od Radničkog (VIDEO)

Objavljeno: 11.08.20 u 12:10

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su Novi Pazar sa 2:1 uz kontroverzan penal koji je realizovao Aleksandar Pejović.

Radnički je poveo u 14. minutu, a u 29. minutu je na 2:0 povisio Pejović sa bele tačke, odluka sudije je bila prilično kontroverzna.

Uzaludno su se dugo bunili Pazarci, glavni sudija Miloš Đorđić je ostao pri odluci, a nakon meča, oglasili su se i Pazarci.

– Još jednom su se igrači Pazara borili ne samo protiv 11 protivničkih fudbalera, igra je prečesto prekidana i nije se moglo više osim minimalnog poraza postići. Verovatno će poslednju reč dati struka ali ostaje gorak ukus posle još jedne izuzetno požrtvovane partije naših fudbalera, a samo tri dana posle utakmice sa Partizanom koja nije nagrađena i u čemu je pomalo i sprečena.

Treba napomenuti da je Radnički najverovatnije oštećen za gol koji je postigao Kojić, a koji je sudija Đorđić poništio zbog ofsajda, u kom se navodno našao igrač Radničkog.

Kada se pogleda iz nekoliko uglova čini se da Kojić nije bio u nedozvoljenoj poziciji.