1

FURIOZAN POČETAK NA ‘MARAKANI’: Fenomenalna kombinacija Kataija i Spiridonovića i gol Ivanića sa penala (VIDEO)

Objavljeno: 01.08.20 u 20:03

Kontroliše Crvena zvezda utakmicu protiv ekipe Novog Pazara i već nakon 12. minuta igre crveno-beli vode 2:0.

Povela je Zvezda u 8. minutu meča, gol je postigao Spiridonović nakon sjajnog prodora Aleksandra Kataija. Pokazao je Spiridonović da će biti veliko pojačanje za šampiona Srbije.

Samo četiri minuta kasnije Zvezda je udvostručila svoju prednost. Oboren je u šesnaestercu Tomane, a siguran izvođač sa ‘bele tačke’ bio je Mirko Ivanić koji je svoju ‘četvorku’ krunisao golom.