TOTALNI OBRT: Bane Ivanović umesto u Zvezdu ide u Premijer ligu!

Objavljeno: 26.07.20 u 17:25

Branislav Ivanović definitivno se rastao sa Zenitom, i to je učinio u velikom stilu osvajanjem ‘duple krune’.

Nije želeo Srbin da pristane na smanjenje plate, pa je odlučio da napusti Zenit. Ruski novinar Timur Valejev je objavio da će u Crvenu zvezdu, ali je i ta opcija brzo demantovana.

Ivanoviću se još igra fudbal na najvišem nivou i nove informacije stižu da će se vratiti u Premijer ligu.

Naime, aktuelni menadžer Evertona Karlo Anćeloti želi Ivanovića u svojoj odbrani budući da se dobro znaju iz dana u Čelsiju, prenose ‘Večernje novosti’.

Pregovori su u završnoj fazi i on će najverovatnije sledeće sezone ponovo igrati u takmičenju u kom se proslavio.

Dobro je poznato da je srpski fudbaler sa Čelsijem osvojio Ligu šampiona, Ligu Evrope, tri titule u Premijer ligi i po jedan FA kup, Liga kup i Komjuniti šild.

Sa Anćelotijem je sarađivao veoma dobro i zajedno su osvojili ‘duplu krunu’ u Engleskoj 2010. godine.

U Zenit je Ivanović stigao 2017. godine i od tada je osvojio dve titule prvaka Rusije i Kup. Ove sezone je bio i kapiten ekipe, odigrao je 25 mečeva u prvenstvu i postigao četiri gola.