0

‘BOMBA’ SERGEJA MILINKOVIĆA SAVIĆA: Srbin postigao spektakularan pogodak! (VIDEO)

Objavljeno: 23.07.20 u 23:27

Srpski reprezentativac Sergej Milinković Savić postigao je spektakularan gol!

Sergej je svoj šesti pogodak u Seriji A za Lacio, u meču 35. kola dao protiv Kaljarija.

Rimljani su na poluvremenu gubili rezultatom 1:0, a Srbin je već na početku drugog poluvremena uhvatio sjajan volej na 16 metara i poslao neodbranjiv projektil u mrežu.

Sergeju je to, inače, prvi gol posle sedam mečeva posta, a poslednji put je mrežu tresao 24. juna u porazu Lacija od Atalante rezultatom 3:2.

Laciju za zvaničnu overu Lige šampiona treba pobeda, mada će i sa eventualnim bodom prakrtično rešiti posao s obzirom na mnogo bolju gol razliku i od Rome kojoj su pred ovo kolo bežali osam bodova.