0

PREMIJER LIGA: Vulverhempton ostao u trci za Evropu, ‘Vukovi’ rutinski protiv ‘beživotnog’ Kristal Palasa

Objavljeno: 20.07.20 u 23:20

Fudbaleri Vulverhemptona savladali su Kristal Palas u meču 37. kola Premijer lige rezultatom 2:0 (1:0), te tako ostali u trci za Ligu Evrope.

Iako u prvom poluvremenu nije viđeno mnogo toga i sve je nekako bilo mirno, domaćin je uspeo da povede.

Taunzend je u završnici prvog dela susreta naparvio veliku grešku, pogrešio je u predaji lopte koja je završila u nogama mutinja, on je poslao prelep pas ka Doertiju koji centrira za Podensea i on se samo poklonio i poslao loptu u mrežu za 1:0.

Pobedu ‘Vukova’ overio je Džoni u 69. minutu kada je iz okreta u šesnaestercu uspeo da postigne jako lep pogodak i donese veliku radost svom timu.

Na samo jedno kolo pre kraja imamo interesantnu situaciju u kojoj je Vulverhempton na poziciji broj šest koja vodi u Ligu Evrope.

Imaju bod više od Totenhema i u narednoj utakmici idu na ‘Stamford Bridž’ gde će igrati sa Čelsijem, a Totenhem gostuje upravo ekipi Kristal Palasa.