0

PRVO ‘BOC’, A POSLE GOLČINA: Mladi Ranđelović pogurao Olimpijakos do titule, oglasila se i Zvezda(VIDEO)

Objavljeno: 19.07.20 u 23:10

Trebalo je samo da dobije priliku, a mladi Lazar Ranđelović poverenje treneru Pedru Martinsu uzvratio je na najbolji mogući način!

Mladi fudbaler dobio nastavio je sa dobrim igrama u prvenstvu Grčke, a svojim drugim golom u nizu odužio se Martinsu na poverenju. Iskoristio je Lazar odličan pas Fortunisa.

Potom je prebacio loptu i predriblao rivala, da bi nakon toga iz srca šesnaesterca poslao loptu u mrežu.

Valbuena je postigao prvi pogodak za crveno-bele u 10. minutu a konačnih 3:0 postavio je Kamara u 73. minutu meča. U dresu AEK-a Nenad Krstitić igrao je u drugom poluvremenu.

Olimpijakos je ovom pobedom pomogao PAOK-u da bezbrižno ostane na drugom mestu i obezbedi kvalifikacije za Ligu šampiona.