0

PREMIJER LIGA: Vest Hem ‘oduvao’ Votford i ‘stršljenovima’ ugrozio ostanak u eliti

Objavljeno: 17.07.20 u 23:10

Fudbaleri Vest Hema pobedili su Votford rezultatom 3:1 (3:0) u poslednjem meču 36. kola Premijer lige.

‘Čekićari’ su drugi put ove sezone istim rezultatom savladali ‘stršljenove’.

Trijumfom su sebi manje-više obezbedili opstanak dva kola pre kraja, dok su Votfordu otežali put do elite.

Strelac prvog gola bio je motivisani Antonio, koji je na prethodnom meču postigao sva četiri u pobedi nad Noričom.

Već u desetom minutu bilo je 2:0 posle pogotka Souečka, a na ogromnih 3:0 povisio je mladi Rajs u 36. minutu utakmice.

Votford je značajno bolje zaigrao u drugom poluvremenu i već u 49. minutu došao do prvog gola na meču, a strelac je bio Dini.

Do kraja meča obe ekipe su stvorile po jednu izglednu šansu, ali promene rezultata nije bilo.