Evropske lige Fudbal Transferi
14:21 08.07.2020.

LOTITO POPUSTIO: Sergej na ceni, premijerligaš prednjači sa ponudom…

Italijanski mediji preneli su da se u trku za potpis Sergeja Milinković Savića uključio i engleski velikan.

Klaudio Lotito spreman je da usred krize prouzrokovane koronavirusom Sergeja pusti ‘sa popustom’, za njega su 70.000.000 evra spremni da plate PSŽ, Mančester junajted spremni da plate obeštećenje. U trku se uključio i Čelsi koji je na tu cenu spreman da plati još deset miliona kroz razne bonuse.

VREME JE ZA RASTANAK: Garsija odlazi, Zvezdi dobro obeštećenje?

Sa druge strane, engleski mediji ističu da bi Srbin rado nastavio karijeru na ‘Ostrvu’, a da je na njegovoj listi želja klub koji igra ligu šampiona, Mančester i Čelsi se bore za četvrto mesto, a čini se ujedno i za potpis SMS-a, koji će prednost dati klubu koji izbori Ligu šampiona.

Timo Verner koštao je ‘plavce 53 miliona, a Hakim Zajeh plaćen je 33,4 miliona funti, a u London bi mogao da stigne i odlični vezista Lacija.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...