0

LA LIGA: Barsa poslala jasnu poruku Realu! Katalonci na krilima Mesija i Grizmana potopili ‘žutu podmornicu’

Objavljeno: 06.07.20 u 00:15

Fudbaleri Barselone savladali su Viljareal na gostovanu, u meču 34. kola  LaLige rezultatom 1:4 (1:3).

Barselona je tako smanjila zaostatak za vodećim Realom na četiri boda.

Aktuelni šampion je poslao jasnu poruku Madriđanima, te se i dalje nadaju da stvari mogu da se preokrenu u poslednje četiri utakmice.

Već u trećem minutu Barselona dolazi do prednosti. Posle ubačene lopte sa leve strane, Tores je smestio loptu u svoju mrežu, u želji da izbaci loptu ispred Grizmana.

KAKVA ČAROLIJA: Magija Mesija i Grizmana, Francuz postigao majstorski gol (VIDEO)

Izjednačenje je stiglo u 14. minutu, kada je mrežu zatresao Moreno.

Barselona je do nove prednosti stigla u 24. minutu, pošto je ponovo proradila kombinacija Mesi – Suarez.

Suarez je sjajno pogodio sa ivice šesnaesterca, iako se doduše lopta odbila od štopera Viljareala u mrežu.

Treći gol Barselone bio je prava majstorija. Mesi je petom ostavio loptu za Antoana Grizmana, koji je sa ivice šesnaesterca lobovao golmana domaće ekipe i postigao jedan od najlepših golova sezone u 45. minutu.

Mesi je postigao gol u 69. minutu, ali je on poništen zbog ofsajda.

Ansu Fati stavio je tačku na meč u 86. minutu.

Mesi je u 94. pogodio prečku iz slobodnog udarca, a Brajtvajt je bio neprecizan u nastavku akcije.