0

PREMIJER LIGA: Sautempton ubedljiv protiv Noriča, ‘Sveci’ sve bliži opstanku

Objavljeno: 19.06.20 u 21:28

Fudbaleri Sautemptona savladali su Norič na gostovanju, u meču 30. kola Premijer lige – 0:3 (0:0).

‘Sveci’ su ovom pobedom došli na korak od opstanka u Premijer ligi, dok je Norič sada daleko od toga da ‘preživi’ u najelitnijem engleskom takmičenju.

U prvom poluvremenu nije bilo golova. Viđene su dve prilike, po jedna na obe strane. Pripretio je Drmić na jednoj, a Ings na drugoj strani.

U drugom poluvremenu, Sautempton se raspucao i zasluženo došao do pobede. Deni Ings je u 49. minutu sjajno pogodio za vođstvo gostiju. Prednost je u 54. minutu duplirao Stjuart Armstrong. Tačku na meč stavio je Nejtan Redmond u 79. minutu.