0

LA LIGA: Sevilja propustila priliku da se približi vodećima, Levante izvukao bod

Objavljeno: 15.06.20 u 21:40

Fudbaleri Sevilje odigrali su nerešeno 1:1 protiv Levantea u prvoj utakmici 29. kola španske La Lige.

U prvom poluvremenu nije viđeno mnogo toga, pošto je domaćin imao samo jedan šut, a Sevilja je uputila njih šest.

Čim je počelo drugo poluvreme, gosti su imali razlog za slavlje pošto je Luk de Jong već u 46. minutu matirao golmana Aitora.

U nastavku susreta, Sevilja je čuvala prednost dok je Levante svim silama želeo da postigne taj izjednačujući gol.

Sreća ih je ponovo pogledala, pošto su u samoj završnici došli do željenog boda, slično kao u prošlom kolu, samo je sada u 87. minutu to bio autogol u režiji štopera Dijega Karlosa.

Sudija je meč produžio za šest minuta, ali golova do kraja nije bilo, pa su Levante i Sevilja podelili bodove.