0

BUNDESLIGA: Šalke umirio ‘farmaceute’, remi u Gelzenkirhenu (VIDEO)

Objavljeno: 14.06.20 u 20:16

Fudbaleri Šalkea dočekali su Bajer Leverkuzen u poslednjem duelu 31. kola Bundeslige. Meč je završen bez pobednika 1:1.

U tvrdom duelu tokom prvog poluvremena nismo videli značajnija uzbuđenja. Lukas Alario imao je dobru priliku u 23. minutu meča, ali je njegov udarac izblokirao neko od defanzivaca. Da bi četiri minuta kasnije Danijel Kaliguri odgovorio, ali je njegov udarac sa ivice šesnaestrca bio neprecizan.

Početkom drugog dela, sudija je pregledao VAR, penal za Šalke nakon igranja rukom Edmonda Tapsoba. Precizan je bio Kaliguri, te su domaći došli do prednosti.

Madium Imiri šutirao je iz daljine, Nubel je odlično reagovao, potom se oprobao i Lukas Alario, izgledalo je da će se domaći odbraniti i proslaviti ceo plen, ali je nakon centaršuta po strani defanzivac Šalkea Huan Miranda nespretno reagovao i u pokušaju da otkrloni opasnost, poslao je loptu u svoju mrežu.