0

PRŠTI OD GOLOVA: Partizan poveo, duplirao prednost, ali je stigao odgovor Surduličana (VIDEO)

Objavljeno: 03.06.20 u 18:39

Fudbaleri Partizana uspeli su u prvom poluvremenu da razbiju bedem Mladosti.

U 48. minutu meča Partizan je uspeo da dođe do vođstva i kruniše terensku inicijativu koju je imao klub tokom prvog poluvremena. Odlično je iskoristio Bibras Natho priliku da uposli Japanca.

Takumo Asano utrčao je iza leđa odbrane domaćina, iskoristio je prostor i matirao Vasiljevića za 1:0.

Uspeo je u nastavku meča Partizan i u 15. minutu nadoknade da duplira prednost. Iskoristio je Asano gužvu u šesnaestercu domaćeg tima da postigne drugi gol i ponovo duplira prednost ‘parnog valjka.

Ipak, to nije bilo sve, Danovski je dva puta šutirao, uspeo je da se odbrani Partizan odličnom reakcijom Stojkovića, lopta ipak dolazi do Stamenkovića koji smanjuje na 2:1.