0

SUPERLIGA SRBIJE: Runze Hao doneo bod Radničkom iz Niša nakon katastrofalne odbrane Napretka (VIDEO)

Objavljeno: 30.05.20 u 21:36

U poslednjem meču današnjeg programa sastali su se Napredak i Radnički.

Srpski ‘El klasiko’ nije opravdao očekivanja navijača sa juga Srbije. U 27. kolu domaćeg prvenstva pred praznim stadionom ‘Mladost’ u Kruševcu niški Radnički došao do boda u poslednjim sekundama meča. Gol za domaćina postigao je Nenad Gavrić u 64. minutu, a Runze Hao postigao je izjednačujući za Nišlije u 93. minutu duela.

Videlo se da su obe ekipe imale dužu pauzu, a nijednoj po prikazanoj igri nije prijala. U prvom poluvremenu nije viđeno mnogo uzbuđenja. U 45. minutu duela, Radnički je ostao bez jednog igrača na terenu. Isključen je Mario Maslać nakon što je udario Eskića.

Nije domaćin iskoristio suficit igrača na terenu, imali su nekoliko prilika koje su završavale kraj stative, a u nekoliko navrata dobro je reagovao i golman Radničkog Borivoje Ristić. Ipak, odbrana Radničkog zaboravila je na Gavrića koji je poluvolejem u 64. minutu poslao loptu u mrežu za jedini gol domaćina.

Činilo se da će se utakmica završiti ovim rezultatom, a onda je u poslednjem napadu na meču Radnički iskoristio konfuziju te je štoper Runze Hao koji je ušao nešto ranije sa klupe postavio konačnih 1:1.