0
U pripremi

PREGLED SLS: Stojčev postigao ‘gol za špice’, slavili ‘večiti’, ‘nula’ samo u ‘vojvođanskom derbiju’ (VIDEO)

Objavljeno: 14.03.20 u 23:00

U Srbiji je u neobičnim okolnostima privedeno 26. kolo Superlige Srbije, golova nije manjkalo, ali na nesreću nije imao ko da ih vidi.

TSC – Radnik 2:1
(Silađi 45, Lukić 82pen – Jović 45+2)

TSC je u prvom meču dana savladao ekipu Radnika i nastavio evropski pohod u svojoj debitantskoj sezoni u Superligi. Domaćin je u Senti slavio golom Lukića sa ‘bele tačke u 82. minutu.

Voždovac – Partizan 1:2 (0:0)
(Stojčev 68 – Šćekić 62, Matić 65)

Voždovac je dočekao Partizan, a ceo meč stao je u šest minuta. Partizan je poveo u 62. minutu nakon konfuzije u odbrani,tri minuta kasnije, postigao je gol Matić za 2:0, da bi Stojčev postigao jedan od najlepših golova dana u 68. minutu.

Javor – Čukarički 2:2 (1:1)
(Petković 31p, Rogač 51 – Endijae 44, Tedić 88)

Javor je nastavio niz bez pobede, ali je Petković nastavio da rešeta mreže u Superligi. Petoplasirani Čukarički je do boda došao golom Tedića u 88. minutu.

Mladost – Inđija 2:1 (1:1)
(Krajišnik 29, Pavlović 85 – Čermelj 38)

Fudbaleri Mladosti nastavljaju da krče put ka plej-ofu. Nakon poraza od Vojvodine rezultatom 2:1 istim su na terenu u Lučanima savladali Inđiju.

Radnički – Mačva 3:1 (1:1)
(Đorđević 19, Stevanović 51, Čumić 75 – Božić 22)

Radnički je došao do druge pobede na Čairu pod vođstvom Radoslava Bataka. Nikola Čumić je pokazao i danas da mu je lakše da iz igre postigne gol, s obzirom na promašeni penal u 34. minutu.

Spartak – Vojvodina 0:0

U derbiju Vojvodine nije bilo pobednika, pred praznim tribinama u Subotici timovi su utakmicu završili bez golova.

Crvena zvezda – Napredak 3:0 (1:0)
(Tomane 22, Gavrić 53, Ivanić 88)

Crveno-beli planirali su žurku večeras pred svojim navijačima, ona je odložena, ali su domaći igrači ipak navijačima stavili osmehe na lice ubedljivom pobedom Zvezde. Gavrić je uspeo da po prvi put zatrese mrežu u crveno-belom dresu.

Proleter – Rad 5:0 (1:0)
(Radinović 30p, Mirosavljević 51, Babić 53, Joković 66, Rušević 90)

Fudbaleri Proletera dočekali su Rad. Tim sa Banjice neće po dobrom pamtiti ovaj duel koji je završen ubedljivom pobedom domaćina.