SERIJA A: Đenovi više prijala tišina ‘San Sira’, Sampdorija skuplja bodove za opstanak (VIDEO)

Objavljeno: 08.03.20 u 17:35

Korona virus ipak nije zaustavio fudbal u Italiji, jeste ga ‘osiromašio’ zbog praznih tribina, ali se ‘bubamara’ zakotrljala.

Odigrana su tri meč odloženog 26. kola Serije A, a iznenađenje je napravila Đenova.

MILAN – ĐENOVA 1:2

Milan je ponovo u padu forme. Tišina ‘San Sira’ nije prijala ‘rosonerima’, već Đenovi koja je slavila sa 2:1. Gosti su poveli posle prvog napada, Sanabrija je pobegao odbrani Milana po desnom boku, ubacio je loptu u peterac, a Pandev pogodio – 0:1.

Gosti su prednost udvostručili u 41. minutu kada je Šone ubacio loptu, a Kasata pogodio – 0:2. Milan je u 77. minutu stigao do počanog gola, posle gužve u kaznenom prostoru najbolje se snašao Ibrahimović i pogodio – 1:2.

SAMPDORIJA – VERONA 2:1

Sampdoriji je svaki bod važan u borbi za opstanak, a danas je na svom ‘Luiđi Ferarisu’ pobedila neugodnu Veronu 2:1.

Gosti su poveli u 32. minutu kada je Lazović centrirao, a Zakanji pogodio uz pomoć golmana Odera. Sampdorija je do izjednačenja stigla u 77. minutu kada je Depaoli asistirao do Kvaljarele, a ovaj bio precizan – 1:1. Kvaljarela je iz penala doneo pobedu ‘mornarima’ – 2:1.

Parma – SPAL 0:1 (0:0)