0

PRIMERA: Mesi sa ‘bele tačke’ u završnici doneo pobedu Barsi nad Real Sosijedadom

Objavljeno: 07.03.20 u 20:24

Fudbaleri Barselone igrali su protiv Real Sosijedada u utakmici 27. kola Primere u pretposlednjem meču današnjeg programa.

Konkretniji je bio domaćin, preko Martina Brajtvajta imali su prvu priliku, ali je Alehandro Remiro odlično reagovao i odbranio mu udarac. Ponovo je Remiro oduševio navijače kada je skinuo zicer Leu Mesiju u 30. minutu. Deset minuta kasnije ponovo je Argentinac imao dobru priliku ali je šutnuo kraj stative.

Novu priliku kapiten Barselone imao je u 60. minutu duela, utrčao je u šesnaesterac i šutirao, ali preko gola. Samo pet minuta kasnije Ivan Rakitić je oprobao udarac sa ivice šesnaesterca, Alehandro Remiro je odličnom odbranom sačuvao svoju mrežu.

Potom je i Žerar Pike minut kasnije imao pokušaj glavom, ali Remiro još jednom maestralno reaguje. Prvu priliku gosti su imali u 75. minutu, Aleksander Isak je primio dobru loptu u šesnaesterac, šutirao je kraj gola.

Nakon igranja rukom Mikela Ojarzabala Huan Martinez pokazao je na belu tačku, a Lionel Mesi je zatresao mrežu za konačnih 1:0.