0
AdmiralBet ABA Liga

ABA LIGA: Meginih 14:0 u poslednja dva minuta za veliku pobedu protiv Igokee!

Objavljeno: 01.03.20 u 13:55

Košarkaši Igokee poraženi su u dvorani ‘Ranko Žeravica’ na Novom Beogradu rezultatom 87:76.

Izabranici Dejana Milojevića ostvarili su veoma važnu pobedu, a dobre igre sa Kupa Radivoja Koraća preneli su i u ovaj meč koji su otvorili veoma atraktivno i sa 30 poena u prvih 10 minuta.

Tada su krajem prve deonice napravili seriju 11:0 (30:17), koja je početkom drugog kvartala narasla do ogromnih 37:18. Igokea je u drugom poluvremenu uspela da istopi taj zaostatak, jer su domaći igrači ponovo pokazali oscilacije u igri.

I u trećoj četvrtini čak je Igokea povela sa tri poena razlike (66:63), ali je Mega odmah vratila vođstvo i igralo se u egalu sve do poslednja dva minuta.

Igokea je ponovo povela sa 76:73, ali je tada Milojevićev tim napravio novu seriju 14:0 i sa 87:76 je rešila meč u svoju korist.