0

PRIMERA: Granada ubedljiva protiv Brašančeve Osasune (VIDEO)

Objavljeno: 23.02.20 u 14:15

Fudbaleri Granade već u prvom poluvremenu rešili su pitanje pobednika prvog meča 25. kola Primere u nedeljnom programu.

Klub iz Granade slavio je u Pamploni 3:0 protiv Osasune i završio je drugi meč sa pobedom. Te je klub sa 36 bodova  trenutno na 9. poziciji.

Soldado je proigrao Makisa u 4. minutu, utrčao je sam u šesnaesterac i iskosa poslao loptu pod prečku Herere. Venecuelanac Darvin Makis je još jednom u nastavku zatresao mrežu.

Ovoga puta uposlio ga je u 28. minutu Herera, istrčao je ponovo do Herere i još jednom ga matirao, ovog puta šutom pod prečku u sredini. Iskoristili su gosti inertnu odbranu i u 41. minutu postigli su konačan rezultat 3:0, Herera je proigrao Folkuera koji je sa peterca iskosa savladao nemoćnog Hereru.