0

SERIJA A: Juve na krilima Ronalda preskočio i SPAL (VIDEO)

Objavljeno: 22.02.20 u 20:14

Kristijano Ronaldo zaslužan je za nove bodove Juventusa kojim Torinezi opstaju na čelu tabele italijanske Serije A.

Ovog puta, Portugalac je bio sjajan na gostovanju SPAL-u u Ferari, gde je Juventus ostvario trijumf od 2:1 (1:0).

Ronaldo je u 39. minutu postigao svoj 21 gol u sezoni, i to na čak 11 vezanom meču u italijanskom šampionatu. Kvadrado mu je centrirao sa desne strane i upisao asistenciju.

Aron Remzi je u 60. minutu postigao gol tako što je lobovao golmana, a poznate ličnosti znaju šta se ‘desi’ kada on postigne pogodak…

Nadu domaćinu dao je Petanja u 67. minutu tako što je iskoristio jedanaesterac, ali nije SPAL do kraja uspeo da se u potpunosti vrati.

Najbolju šansu do kraja imao je Ronaldo, ali je iz slobodnog udarca umesto mreže pogodio prečku.