0

FOTO UBOD: Partizane, nisi sam, podrška sa tribina i u Dohi (FOTO)

Objavljeno: 08.02.20 u 12:30

Partizan igra svoju poslednju pripremnu utakmicu na pripremama u Dohi, gde odmeravaju snage sa Spartakom iz Moksve.

Trenutni rezultat je 2:1 za Partizan, a crno-beli nisu bez navijačke podrške. Sa tribina se ori i zastava Partizana, a nema sumnje da igračima Partizana prija podrška u ovoj dalekoj zemlji.

Roman Zobnin je doneo prednost Spartaku u 7. minutu meča, a već u 16. minutu Natho je izveo korner i poslao odličnu loptu do Strahinje Pavlovića koji je iskoristio nešto lošiju realciju odbrane za 1:1, Umar Sadik je odlično proigrao Sumu za 2:1 u 34. minutu.