SERIJA A: Mihi pripao uzbudljiv derbi u Rimu, januarsko pojačanje dominira (VIDEO)

Objavljeno: 07.02.20 u 23:17

Na dan kada je završio antivirusnu fazu svoje borbe protiv leukemije i odmah iz bolnice se priključio ekipi, srpski stručnjak je izabranike na teren Olimpika i komandovao u velikoj pobedi.

U istom danu kada je završio sa antivirusnom fazom borbe protiv leukemije, Mihajlović i njegova Bolonja ostvarili su veliku pobedu u Rimu protiv Rome.

Bila je to treća pobeda u nizu i ukupno četvrti meč bez poraza. Rikardo Orsolinij je doneo vođstvo gostima u 16. minutu. Nije dugo trajala radost gostiju, Densvil nespretno reaguje na centaršut Kolarova i sprovodi loptu u svoju mrežu za 1:1.

Musa Barou je potom u 26. minutu duplirao prednost. Palasio je imao priliku pred pauzu da poveća vođstvo, ali golman Rome odlično reaguje. Ali Berou nastavlja sa dobrom igrom.

Napadač je upisao novi gol u 52. minutu, Pau Lopez nije mogao da reaguje. Nadu domaćima vraća Miktarijan, šut glavom u 73. minutu smanjuje na 3:2. Ubrzo zatim je imao Džeko odličnu priliku, ali bez izjednačenja.

Samo koji sekund posle prilike Bosanca Kristante dobija direktan crveni karton za grub prekršaj.