
FOTO: FK Crvena zvezda
FOTO-UBOD: Filip Stojković otkrio zbog koga je promenio imidž, Zvezdin meč pratio i dugogodišnji saradnik Jirgena Klopa (FOTO)
Sa tribina trening kompleksa u Beleku Crvena zvezda imala je uz sebe neka poznata lica. Nekadašnji fudbaler Filip Stojković, kao i Željko Buvač uživo su pratili duel Crvene zvezde i Celja.
(Od specijalnog izveštača HotSporta iz Beleka – Mirko Marković)
Fudbaleri Bečkog Rapida deo pauze na pripremama koriste kako bi u Beleku brusili formu pred nastavak sezone, sa njima je i nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Filip Stojković, nekadašnji kapiten Zvezde iskoristio je priliku da uživo gleda meč nekadašnjih saigrača u Beleku uz dosta drugačiji imidž.
NOVI REMI: Zvezda povela i ispustila pobedu
– Kosu sam skratio kako me Vujadin Savić više ne bi zezao – rekao je uz osmeh bivši fudbaler Crvene zvezde.
Pred kraj meča na tribine je stigao i Željko Buvač, od pre nekoliko dana sportski direktor Dinama iz Moskve. Buvač je dugi niz godina sarađivao blisko sa Jirgenom Klopom u Dortmundu i Liverpulu, a ovo mu je prvi posao nakon napuštanja Enfilda pre godinu i po dana.
Na molbu za izjavu rekao je da mora da kontaktira pres službu moskovljana, a pošto su u istom hotelu sa Zvezdom, pokušaćemo u narednim dana da pričamo sa Srbinom koji je izbrusio brojne fudbalske ‘dijamante’
0 Komentara