0

BUNDESLIGA: Volfsburg slavio nakon tri poraza, Paderborn zakucan za dno tabele(VIDEO)

Objavljeno: 02.02.20 u 20:08

Fenjeraš je dočekao Volfsburg, iako je prvi došao do vođstva na kraju je Paderborn poražen rezultatom 4:2.

Domaći tim odlično je počeo meč. Denis Srbeni imao je šansu u 11. minutu, odlično je reagovao Kastils. Usledio je odgovor Admira Mehmedija koji je imao dve šanse, prvo u 16 minutu šutira kraj gola, a potom u 18. uspeva da reaguje Zingerle. Poveo je domaćin golom Bena Zolinskog koji je natrčao na odbitak i doneo radost domaćim navijačima.

HOĆE LI GA PRIVUĆI ‘DŽAK PARA’: Al Ahli nezadovoljan trenerom, Milojević ide kod Marka Marina?!

Nije dugo trebalo da stigne odgovor Robin Noše je odgovorio u 26. minutu duela, glavom šalje loptu u levi ugao za 1:1. Igra domaćih raspala se u 33. minuu meča kada je Gerit Holtman zaradio direktan crveni karton. Danijel Gincek doeneo je preokret gostima u 40. minutu, a isti igrač ponovo u 60. uvećava prednost ‘vukova’

NEMILE SCENE U BELEKU: Kosanović nezadovoljan grubom igrom igrača Irtiša povukao ekipu, usledila razmena uvreda sa Milanovićem (VIDEO)

Smogli su sa igračem manje domaći snage da preko Sebastijana Vasilidida smanje na 2:3, ali je Maksimilijan Arnold u 76. minutu postavio konačnih 2:4.