0

SERIJA A: Sasuolo na pogon Filipa Đuričića srušio Romu! (VIDEO)

Objavljeno: 01.02.20 u 22:47

Za neke iznenađenje, za druge ne, tek – Sasuolo je odigrao fantastičan meč protiv Rome i slavio je trijumf rezultatom 4:2 (3:0).

Neshvatljivo loše je Roma započela utakmicu i već posle pola sata njeni igrači bili su do nogu potučeni. Sve je započeo Filip Đuričić fenomenalnom asistencijom za Kaputa, koji je u nastavku doveo Sasuolo u vođstvo.

Ubrzo je isti igrač duplirao vođstvo, a potom je srpski reprezentativac Đuričić i sam postigao pogodak za vođstvo domaćih od ogromnih 3:0.

Roma se probudila u nastavku, a posle 10 minuta igre Edin Džeko je smanjio zaostatak. Možda bi se Roma i vratila u meč da Lorenco Pelegrini nije dobio drugi žuti karton.

Uprkos tome, stigla je ‘vučica’ do penala koji je u 3:2 pretvorio Vereto, ali je ubrzo Sasuolo ponovo došao do dva gola razlike, i to fantastičnim pogotkom Boge i tako je postavljen konačan rezultat ovog susreta.