0

PRIMERA: Granada prekinula negativan niz protiv fenjeraša (VIDEO)

Objavljeno: 01.02.20 u 14:50

Fudbaleri Granade na svom terenu nakon preokreta savladali su Espanjol rezultatom 2:1.

Gosti su prvi došli do vođstva, ali su za manje od deset minuta igrači domaćeg sastava uspeli da dođu do preokreta i pobede.

Viktor Diaz je poslao odličnu loptu u šesnaesterac, Karlos Fernandez pokušao je u osmom minutu da donese gol domaćinu, ali je lopta završila kraj gola. Domingo Duarte je u 25. minutu srušio protivnika Giljermo Kuadra je pokazao na belu tačku, a VAr snimak je potvrdio njegovu odluku. Sa bele tačke bio je precizan Raul De Tomas.

Osokoljeni golom imali su igrači Espanjola još dve prilike u nastavku. Serži Darder je šutirao, a potom i Raul De Tomas, prvi je bio neprecizan, a strelcu prvog gola odlično je uhvatio živu loptu Rui Silva.

Darvin Makis je odlično završio akciju nakon što ga je uposlio Karlos Fernandez za 1:1, a na početku drugog poluvremena Fernandez se i sam upisao u strelce za konačnih 2:1.