0

SLS SEMAFOR: Javor pobedio, Napredak nije

Objavljeno: 28.01.20 u 17:50

Danas su dva superligaša odigrala svoje prijateljske utakmice i učinak je polovičan, pobeda i poraz.

Javor je u Sloveniji odigrao meč sa tamošnjim prvoligašem Triglavom i slavio je sa 3:1. Ivanjičani su sve golove postigli u prvom poluvremenu. Triglav je načeo Petković golom u 14. minutu. Samo dva minuta kasnije Krnić je povisio na 2:0. U 39. minutu je Luković postigao gol za 3:0. Utešni gol za Triglav bio je delo Milanovića u 64. minutu.

Napredak iz Kruševca je u Antaliji poražen od LSK Lođa sa 3:0. ‘Čarapani’ su pali u drugom delu igre. Golove za Poljake postigli su Koral u 50. minutu. Volski u 73. minutu i Pirulo u 89. minutu.

Kruševljani su pre ovog meča u Turskoj pobedili Botev i poraženi su od Zire.