0

PRIMERA: Peti remi Bilbaa, Espanjol isčupao Bod

Objavljeno: 25.01.20 u 15:00

Prvi meč dana u 21. kolu Primere odigrali su Espanjol i Atletik Bilbao. Utakmica je završena bez pobednika rezultatom 1:1.

Bilbao je peti put u nizu utakmicu završio remijem, te je dodatno ugrozio šestu poziciju koja vodi u Evropu.

Poveli su gosti već u 12. minutu Asier Viljalibre je raspalio po sredini gola sa ivice šesnaesterca, a golman domaćina loše je reagovao i Atletik se radovao. Imao je Viljabre još jednu odličnu priliku u 28. minutu ali nije bilo promene.

Azier Viljalibre je nastavio da muči domaću odbranu i u drugom poluvremenu, imao je priliku u 63. minutu, ali je bio neprecizan. U istom minutu Raul De Tomas je natrčao na loptu u šesnaestercu i doneo je izjednačenje domaćinu.

U samoj završnici imao je i Vu priliku za tim iz Barselone, ali je šutirao kraj stative.