0

PRIMERA: Osasuna konačno dočekala da pobedi, Brašanac igrao ceo meč

Objavljeno: 24.01.20 u 23:37

Tim iz Pamplone se tako malo podigao na tabeli Primere upisavši šestu pobedu u prvenstvu.

Pobeda, kako to slatko zvuči, a verovali ili ne Osasuna je čekala 54 dana da izgovori tu reč. U direktnom duelu začelja pobedio je tim Darka Brašanca slavio je sa 2:0 protiv Levantea, a oba gola postignuta su u završnici meča.

Nakon mirnog prvog poluvremena domaći sastav je do pobede došao, prvi put još od 1. decembra. Igrao se 81. minut Ruben Garsija je bio precizan sa ‘bele tačke’, a Mark Kardona prosledio je odličnu loptu do Rubena Garsije za 2:0.

Nijedan tim nije briljirao u ovom meču, ali jeste onaj koji je iskoristio svoje prilike.