0
Košarka

kosarkas reprezentacije Srbije na prijateljskoj utakmici protiv Litvanije u Stark Beogradskoj areni, Beograd 10.08.2019. godine Foto: Marko Metlas Kosarka, Srbija, Litvanija, Prijateljska utakmica

NBA: Jokić sjajan u porazu Denvera (VIDEO)

Objavljeno: 20.01.20 u 10:30

U noći između nedelje i ponedeljka odigran je samo jedan meč u najjačoj ligi sveta, Indijana je bila bolja od Denvera.

Samo jedan meč odigran je u najjačoj ligi sveta, a Indijana je kao gost pobedila Denver 115:107. Pejsersi su meč dobili u poslednjoj deonici koju su ‘razvalili’ sa 41 postignutim poenom. Naspram njih je Denver ubacio svega 26.

Gosti su preokret napravili sredinom četvrte četvrtine 11:2. Svakao da je ovaj poraz stigao u nevreme za Nagetse i to na svom parketu.

Nikola Jokić je odigrao sjajan meč, pošto je za 32 minuta ubacio 30 poena uz deset skokova i četiri asistencije. Po 16 poena dodali su Grent i Barton, dok je Plamli ubacio 13. Kod Indijane je 24 poena ubacio MekDermot, dok su po 22 postigli Sabonis, Voren i Brogdon.